به نام ایزد منان

ما مدیران شرکت هوای ناب باران (HNB Group) با تکیه بر تجربه موفق حدود ۱۵ ساله در زمینه تجهیز کارخانجات صنایع غذایی و دارویی و تولید سیستم های تهویه مطبوع در ایران و کشورهای همجوار و بازدید مکرر از شرکت ها و کارخانجات معتبر اروپایی فعال در این زمینه و ارتباط با آنها، بر آن شدیم تا در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات و سیستم های تهویه مطبوع شامل هواساز، چیلر، فن کویل و ... با بالاترین سطح کیفی و ارائه حرفه‌ای ترین خدمات پس از فروش، گامی بلند در جهت پیشرفت برداریم.

مأموریت شرکت هوای ناب باران ارائه بهترین پیشنهادها و راه حل ها به کارفرمایان، پیمانکاران و مشاوران در زمینه پروژه های تجاری و مسکونی، صنایع غذایی، دارویی، نظامی و نیروگاهی و ساخت تجهیزات و سیستم های تهویه مطبوع استاندارد و هایژنیک مبتنی بر روش های روز دنیا می باشد.

قابل ذکر است روش های کاری منسجم و بهره گیری از دیدگاه مدیریتی بنیان گذار این شرکت و همچنین استفاده از تجارب قبلی در همکاری با شرکای تجاری بین المللی منجر گردید که از همان ابتدا کیفیت بالای محصولات در سطح استانداردهای شاخص بین‌المللی بعنوان اولویت فعالیت این شرکت مطرح گردد.

لذا شرکت هوای ناب باران با این چشم انداز و اهداف تأسیس گردید و با مدیریت و کادر فنی و مهندسی مجرب، خلاق و با انگیزه و استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته در خط تولید خود می تواند کلیه مراحل اجراي پروژه تهویه مطبوع شامل طراحی و محاسبات مهندسی، تولید، نصب و راه اندازي و همچنین تعمیر و نگهداري را بر عهده گیرد و این رسالت مهم و بزرگ را در بالاترین سطح کیفی به انجام برساند.

سید داود موسوی

مدیر عامل

دفتر مرکزی: تهران، شهران، میدان دوم شهران، خیابان یکم، مجتمع تجاری اداری سامان، طبقه اول، واحد ۶
کارخانه: کرج، مهرشهر، منطقه ویژه اقتصادی پیام، فاز دوم، خیابان هشتم، پلاک ۱۰

۶ - ۴۴۳۶۵۰۱۵ ۲۱ ۹۸+
۷ - ۴۴۳۳۶۸۰۶ ۲۱ ۹۸+
۹۴۰۶۳۶۰ ۹۱۲ ۹۸+

info@havayenab.com

شما می‌توانید با تلگرام به ما پیام بدهید.


و ما را در اینستاگرام دنبال کنید.