خرید چیلر هوا خنک

خرید چیلر هوا خنک

قطعاً امروزه خرید چیلر هوا خنک یکی از مطالب مهمی است که امروزه اکثر صاحبان کسب و کار ها درگیر این قضیه شده اند، پیدا کردن شرکتی که اقدام به تولید و عرضه چیلر هوا خنک بسیار با کیفیت کند امری بسیار سخت شده است که خرید چیلر هوا خنک را تقریباً غیر ممکن کرده. هوای ناب اینجاست تا با تولید و عرضه این محصول سعی در جلب نظر مشتریان محترم کند.

از طرفی قیمت چیلر هوا خنک نیز خیلی مهم است، پیدا کردن محلی که قیمت چیلر هوا خنک مناسب همراه با کیفیت بالا را عرضه کند بیش از پیش سخت شده.

خرید چیلر

چیلرها دستگاه هایی هستند که با استفاده از سیکل تبرید گرما و حرارت را از مایع جدا کرده و در فن کویل و هواساز‌ها از این مایع خنک‌کننده استفاده می شود. چیلرها در انواع تراکمی، جذبی و گریز از مرکز در بازار عرضه می شوند. برای خرید چیلر هوا خنک باید شناخت کاملی از نحوه عملکرد آن داشته باشید و انواع آن را بشناسید تا بتوانید خرید درستی انجام دهید.

در مقالات قبلی شما را در خرید چیلر راهنمایی کرده ایم که چه نکاتی را باید رعایت کنید و توصیه های مهم و اساسی را عنوان کرده ایم. توجه داشته باشید هزینه خرید چیلر بالا است پس بهتر است از شرکت هوای ناب اقدام به خرید چیلر هوا خنک تا علاوه بر کیفیت بسیار بالا، قیمت مناسبی نیز به شما ارائه شود.

 

خرید چیلر

نکاتی هنگام خرید چیلر هوا خنک

قطعاً پیش از خرید هر محصولی باید همواره به یکسری نکات بسیار مهم توجه کنید، در صورتی که آن محصول (چیلر هوا خنک) پیچیده و مهم باشد همواره باید نکات مهم پیش از خرید چیلر تراکمی هوا خنک را بدانید تا بهترین خرید را داشته باشید.

  1. مشاوره در خرید
    نکته مهم در هنگام خرید چیلر هوا خنک مراجعه به یک متخصص با تجربه است تا راهنمایی های لازم را همان ابتدای کار به شما ارائه دهد. البته مشاوره به تنهایی کافی نیست و برای خرید بهترین چیلر باید یک مشاوره تخصصی دریافت کنید. علاوه بر مشاوره از یک شرکت خوب و با سابقه بهتر است خرید را بر اساس نیازتان انجام دهید.
  2. تعیین ظرفیت
    ارزیابی ابزار های مورد نیاز اولین قدمی است که هنگام خرید چیلر باید به آن توجه کنید که از این عوامل برای محاسبه ظرفیت تجهیزات مورد نیاز می توان استفاده کرد. توجه داشته باشید که ظرفیت هر نوع چیلر بر اساس فاکتورهای کلیدی انواع شرایط آب و هوایی، مقدار استفاده، آب و هوا، میزان تابش خورشید در منطقه، کیفیت متریال نیز نقش مهمی در انتخاب شما دارد. دقت کنید هنگام خرید چیلر هوا خنک ابتدا محل مورد نظر را به خوبی آنالیز کنید.
  3. گزینه های نهایی
    هنگام خرید نهایی از شرکت های تولید کننده چیلر هوا خنک باید به یکسری نکات اولیه توجه کرد برای مثال: سابقه کاری و تجربه کاری تولید کنندگان – رزومه کاری تامین کنندگان با ظرفیت های مشترک و مشابه – قدرت مالی تامین کنندگان – خدمات پس از فروش – اعتبار و نام و نشان آن شرکت یا برند

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام بیشتر با شماره های ۶–۰۲۱۴۴۳۶۵۰۱۵ در تماس باشید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

خرید چیلر هوا خنک

در حال حاضر تهیه چیلرهای تراکمی هوا خنک به عنوان سیستم خنک کننده برای مصارف مختلف از جمله منازل مسکونی، ساختمان های اداری و تجاری، صنایع و … مورد توجه و استقبال زیادی قرار گرفته است. شرکت هوای ناب به عنوان طراح و سازنده چیلر تراکمی هوا خنک به شما عزیزان توصیه می کند قبل از خرید چیلر اطلاعات کاملی در مورد این محصول و انواع آن، شرایط نگهداری و خدمات پس از فروش آن اطلاعات جامعی بدست بیاورید.

چیلر هوا خنک که در دو زمینه تهویه مطبوع و تبرید صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد بسته به نوع کمپرسور به دو دسته چیلر هوا خنک اسکرو و چیلر هوا خنک اسکرال دسته بندی می شود. به منظور اینکه برای ظرفیت های بالا تر قصد خرید دارید می توانید از چیلرهای هوا خنک اسکرو نیز استفاده کنید.

 

خرید چیلر تراکمی هوا خنک

قیمت چیلر تراکمی هوا خنک

یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت چیلر تراکمی هوا خنک، ظرفیت و نوع کمپرسور آن است. البته عوامل دیگری مانند کیفیت قطعات داخلی، تکنیک ساخت، برند قطعات داخلی و … نیز در این امر نقش دارند. بسته به ظرفیت و برندی که اقدام به خرید آن می کنید در قیمتش تاثیر زیادی می گذارید پس بهتر است ابتدا مشاوره های تخصصی دریافت کنید.

فروش چیلر هوا خنک

طراحی، تولید و مهندسی چیلر تراکمی هوا خنک دارای دو نقطه قوت است. اولین نقطه قوت امکان تغییر تمامی قطعات و ابعاد بر اساس نیاز و خواسته مشتری و دومین نقطه قوت ما قیمت بسیار پایین با همان کیفیت بالا نسبت به برندهای خارجی است زیرا شرکت ما واسطه را با این کار حذف کرده و قیمت را منصفانه تر اعلام می کند، به طور خلاصه مستقیم اقدام به خرید چیلر هوا خنک می کنید.

در ضمن همانطور که قبل تر عنوان کردیم قیمت چیلر تراکمی هوا خنک بسته به کمپرسور متفاوت است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن