به نام ایزد منان

ما مدیران شرکت هوای ناب باران با تکیه بر تجربه موفق حدود ۱۵ ساله در زمینه تجهیز کارخانجات صنایع غذایی و دارویی و سیستم های تهویه مطبوع در ایران و کشورهای همجوار و بازدید مکرر از شرکت ها و کارخانجات معتبر اروپایی فعال در این زمینه و ارتباط با آنها، بر آن شدیم تا در زمینه تأمین قطعات و ماشین آلات با بالاترین سطح کیفی و ارائه حرفه ای ترین خدمات پس از فروش، گامی بلند در جهت پیشرفت برداریم. در حال حاضر با توجه به الزام کارخانجات دارویی، صنایع غذایی، بیمارستان ها و اتاق های تمیز به استفاده از ماشین آلات با استانداردهای واقعی و قابل ارائه روز دنیا (مانند , EUROVENT GOST ، EUROGMP ، ISO و ... ) و ضرورت ارائه مدارک معتبرسازی همراه با ماشین آلات و تجهیزات، نیاز سیستم های تأسیساتی صنایع کشور در بروزرسانی تکنولوژی های قدیمی و کم بازده موجود بیش از پیش احساس می شود. لذا برای رسیدن به این مهم، با شرکت های معتبر اروپایی و بین المللی بسیاری وارد مذاکره شدیم و با بررسی پارامترهای مختلف و شرایط کیفی محصولات آن ها، در نهایت با شرکت های زیر به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری در زمینه فروش و خدمات پس از فروش محصولاتشان به توافق رسیدیم.

شرکت BOREAS فعال در طراحی و ساخت هواسازهای با کیفیت عالی در ترکیه است. محصولات این شرکت با استاندارد های شامل گواهی نامه TB1 در سطح EUROVENT می باشد.هواساز های تولیدی این شرکت همچنین به کشور آلمان صادر می شود.

شرکت Termotes ارائه‌دهنده خدمات پروژه‌ای، قراردادهای پیمانکاری و نصب برای سیستم‌های cold storage، cooling، air conditioning، ventilation وسیستم‌های clean room است. ترموتز متعهد به ارائه نوآوری‌های تکنولوژیکی به ترکیه و سایر کشورهاست. رضایت کامل مشتریان بزرگ ترین افتخار ما است و ما افتخار می کنیم که تا به امروز پروژه های موفق بسیار زیادی را در این صنعت به سرانجام رسانده ایم.

لذا شرکت هوای ناب باران با این چشم انداز و اهداف تأسیس گردید تا با مدیریت و کادر فنی و مهندسی مجرب، خلاق و با انگیزه در زمینه طراحی، بازرگانی و ارائه خدمات پس از فروش، این رسالت مهم و بزرگ را در بالاترین سطح کیفی به انجام برساند.

سید داود موسوی

مدیر عامل

ایران، تهران، شهران، میدان دوم شهران، خیابان یکم، مجتمع تجاری اداری سامان، طبقه اول، واحد ۶

۶ - ۴۴۳۶۵۰۱۵ ۲۱ ۹۸+
۷ - ۴۴۳۳۶۸۰۶ ۲۱ ۹۸+
۳۳۸۱۴۷۴ ۹۹۰ ۹۸+

info@havayenab.com

شما می‌توانید با تلگرام به ما پیام بدهید.


و ما را در اینستاگرام دنبال کنید.